Medale przez nas zaprojektowane i wykonane wręczane były na następujących zawodach sportowych:

 

– VII Bieg Twardziela w Wodzisławiu Śląskim; luty 2012
– XIII Biegi Herbowe w Pawłowiczkach; maj 2012
– I Bieg Samorządowców w Kietrzu; maj 2012
– VI Półmaraton Kietrz – Rohov; czerwiec 2012
– Bieg o Puchar Wójta Gminy Godów; czerwiec 2012
– I memoriał Ireny Brylant i Jewhena Dorochtija w Bierawie; wrzesień 2012
– Ja i Maraton 2012 w Wodzisławiu Śląskim; październik 2012
– V Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Pszów; styczeń 2013
– VIII Bieg Twardziela w Wodzisławiu Śląskim; luty 2013
– I Żorski Bieg Ogniowy; maj 2013
– XIV Biegi Herbowe w Pawłowiczkach; czerwiec 2013
– VII Półmaraton Kietrz – Rohov; czerwiec 2013
– II Bieg o Puchar Wójta Gminy Godów; czerwiec 2013
– I Bieg Piwosza w Wodzisławiu Śląskim; lipiec 2013,
– I Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Nordic Walking w Wodzisławiu Śląskim; sierpień 2013,
– III Bieg Przesiedleńczy w Lubomi; wrzesień 2013,
– V Ja i Maraton 2013 w Wodzisławiu Śląskim; październik 2013,
– IV Żorski Bieg Uliczny; październik 2013,
– II Półmaraton Baszta w Krostoszowicach; listopad 2013,
– III Festiwal Nordic Walking w Krostoszowicach; listopad 2013,
– I Bieg Piwosza w Wodzisławiu Śląskim; lipiec 2013 r,
– I Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Nordic Walking w Wodzisławiu Śląskim; sierpień 2013 r,
– III Bieg Przesiedleńczy w Lubomii; wrzesień 2013 r,
– V Ja i Maraton 2013 w Wodzisławiu Śląskim; październik 2013 r,
– II Półmaraton Baszta w Krostoszowicach; listopad 2013 r,
– III Festiwal Nordic Walking w Krostoszowicach; listopad 2013 r,
– VII Półmaraton Wodzisławski; listopad 2013 r,
– Mikołaj z Nordic Walking w Wodzisławiu Śląskim; grudzień 2013 r,
– VI Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Pszów; styczeń 2014 r,
– IX Bieg Twardziela w Wodzisławiu Śląskim; luty 2014,
– III Jejkowicki Nordic Walking; marzec 2014,
– Cross Rydułtowski; kwiecień 2014,
– I Marsz Nordic Walking wokół Leśnej Polany; Szymocice kwiecień 2014,
– VIII Półmaraton Kietrz – Rohov; czerwiec 2014,
– Turnieju piłkarskim w Pawłowiczkach; czerwiec 2014,
– IV Festiwal Biegowy w Godowie; czerwiec 2014,
– VIII Międzynarodowy Cross Wodzisławski; lipiec 2014,
– XV Bieg Herbowy w Pawłowiczkach; lipiec 2014,
– II Bieg Żubra w Krostoszowicach; sierpień 2014,
– I Bieg Nocny w Krostoszowicach; sierpień 2014,
– V Bieg Przesiedleńczy Nieboczowy – Grabówka; wrzesień 2014,
– I Półmaraton Bielski w Bielsku Podlaskim; wrzesień 2014,
– 3 Nocny Maraton z Przygodami Służb Mundurowych Ryś – Kąty Wrocławskie; wrzesień 2014 r,
– II Duathlon w Makowie Mazowieckim; wrzesień 2014,
– I Bieg im. Tomasza Hopfera – Konstancin – Jeziorna; wrzesień 2014 r,
– VI Ja i Maraton 2014 w Wodzisławiu Śląskim; październik 2014,
– III Dare@B Półmaraton Krostoszowicki w Krostoszowicach; listopad 2014,
– IV Festiwal Nordic Walking w Krostoszowicach; listopad 2014,
– VIII Półmaraton Wodzisławski; listopad 2014 r,
– VII Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Pszów; styczeń 2015 r,
– 10 Jubileuszowy Bieg Twardziela – Wodzisław Śląski; luty 2015 r,
– Bieg Wielkanocny – Gorzów Wielkopolski; marzec 2015 r,
– Bieg Wielkanocny – Wodzisław Śląski; kwiecień 2015 r,
– Trójbieg Gminy Szydłowo – Szydłowo; kwiecień 2015 r,
– 100 Maraton Darka Gapińskiego – Kliniska Wielkie; maj 2015 r,
– 22 Bieg Tura – Człuchów; maj 2015 r,
– Men Expert Survival Race – edycja Wrocław; maj 2015 r,
– 4 Nocny Maraton z Przygodami Służb Mundurowych Ryś – Kąty Wrocławskie; maj 2015 r,
– Men Expert Survival Race – edycja Kraków; czerwiec 2015 r,
– Festiwal Biegowy o Puchar Starosty Wodzisławskiego – Wodzisław Śląski; czerwiec 2015 r,
– VI Półmaraton Księżycowy – Rybnik; czerwiec 2015 r,
– Men Expert Survival Race – edycja Warszawa; maj 2015 r,
– III Bieg Północy – Władysławowo; czerwiec 2015 r,
– V Bieg na Jawornik – Złoty Stok; lipiec 2015 r,
– Śnieżka Soho Power – Karpacz; czerwiec 2015 r,
– Biegi Herbowe – Reńska Wieś; lipiec 2015 r,
– II Mistrzostwa Nordic Walking – Wodzisław Śląski; lipiec 2015 r,
– III Regatta Crossfit Aquathlon „Brama Południa” – Wodzisław Śląski; lipiec 2015 r,
– Men Expert Survival Race – edycja Warszawa; lipiec 2015 r,
– 20 lecie klubu sportowego – Władysławowo; lipiec 2015 r,
– 9 Cross Wodzisławski – Wodzisław Śląski; lipiec 2015 r,
– Trójbieg Gminy Szydłowo – Szydłowo; sierpień 2015 r,
– 2 Półmaraton Bielski – Bielsk Podlaski; wrzesień 2015 r,
– VI Bieg Przesiedleńczy – Buków; wrzesień 2015 r,
– I Runn Cross – Wodzisław Śląski; wrzesień 2015 r,
– Men Expert Survival Race – edycja Katowice; wrzesień 2015 r,
– II Bieg im. Tomasza Hopfera – Konstancin – Jeziorna; wrzesień 2015 r,
– Trójbieg Gminy Szydłowo – Szydłowo; październik 2015 r,
– VII Ja i Maraton 2015 w Wodzisławiu Śląskim; październik 2015,
– VIII Żorski Bieg Uliczny; październik 2015,
– II Bieg Szlakiem Mięty i Kamienia – Pinczów; październik 2015,
– 95 lat Klubu Gimnastycznego w Radlinie; październik 2015,
– VII Bieg Niepodległościowy – Ryki; listopad 2015,
– 24 Godzinny Maraton Pływacki – Wodzisław Śląski; listopad 2015,
– V Festiwal Nordic Walking w Krostoszowicach; listopad 2015,
– Mikołajkowy Turniej Przedszkolaków – Żory; grudzień 2015,
– Turniej Karate klubu Shogun – Żory; grudzień 2015,
– 15 Bieg Maratończyka – Szczecin; grudzień 2015,
– Liga Biegowa – Szczecin; grudzień 2015,
– Mistrzostwa 4 Bazy Logistycznej – Wrocław; grudzień 2015,
– Turniej Siatkarski Kadetek – Wodzisław Śląski; grudzień 2015,
– VIII Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Pszów; styczeń 2016 r,
– 11 Bieg Twardziela – Wodzisław Śląski; luty 2016 r,
– Wilczym Tropem Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Kędzierzyn Koźle; luty 2016 r,
– Regatta Cross na Dzień Kobiet – Wodzisław Śląski; marzec 2016 r,
– 16 Bieg Przełajowy na Szczecińską Gubałówkę – Szczecin; marzec 2016 r,
– Bieg Wiosenny Barborka Toruń – Toruń; marzec 2016 r,
– 10 Mistrzostwa Taekwondo – Marklowice; kwiecień 2016 r,
– Trójbieg Gminy Szydłowo – Szydłowo; kwiecień 2016 r,
– Błękitna Wstęga Balatonu – Wodzisław Śląski; kwiecień 2016,
– II Bieg Wielkanocny – Wodzisław Śląski; kwiecień 2016,
– Mistrzostwa Polski w Taekwondo – Głogówek; kwiecień 2016,
– Mistrzostwa Polski Leśników – Milicz; maj 2016 r,
– 35 Lecie Górniczego Yacht Clubu Szkwał – Jastrzębie Zdrój; maj 2016 r,
– Honorowa odznaka SM Nowa – Jastrzębie Zdrój; maj 2016 r,
– 15 Ekumeniczne Spotkanie Strażaków Województwa Śląskiego; maj 2016 r,
– 10 Zadyszka Dynowska; maj 2016 r,
– 23 Bieg Tura – Człuchów; maj 2016 r,
– VI Nocny Maraton z Przygodami Służb Mundurowych Ryś – Kąty Wrocławskie; maj 2016 r,
– Festiwal Biegowy o Puchar Starosty Wodzisławskiego – Wodzisław Śląski; czerwiec 2016 r,
– VI Półmaraton Księżycowy – Rybnik; czerwiec 2016 r,
– IV Bieg Północy – Władysławowo; czerwiec 2016 r,
– Festiwal Biegowy Gminy Godów; czerwiec 2016 r,
– Makowska Piętnastka – Maków Podhalański; czerwiec 2016 r,
– Bieg Tropem Brzózańskiego Wilka – Brzóza Królewska; czerwiec 2016,
– II Bieg o Puchar Sołtysa Lubomi – Lubomia; lipiec 2016,
– III Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Nordic Walking – Wodzisław Śląski; lipiec 2016,
– 10 Cross Wodzisławski – Wodzisław Śląski; sierpień 2016,
– Trójbieg Gminy Szydłowo – Szydłowo; sierpień 2016 r,
– VII Bieg Przesiedleńczy – Lubomia; wrzesień 2016 r,

III Bieg szlakiem mięty i kamienia - Pinczów; wrzesień 2016 r,
– II Runn Cross – Wodzisław Śląski; wrzesień 2016 r,
– IV Duathlon Maków Mazowiecki; wrzesień 2016 r,
– VIII Ja i Maraton 2016 w Wodzisławiu Śląskim; październik 2016,
– Trójbieg Gminy Szydłowo – Szydłowo; październik 2016 r,

- II Monsun Krostoszowickie Kilometry Niepodległości; listopad 2016 r,

- Wieczorny Bieg Drużynowy " Pod Księżycem "; listopad 2016 r,

Odra Boxing Day; Wodzisław Śląski; grudzień 2017 r,

- 9 Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Pszów; styczeń 2017 r,

- 12 Bieg Twardziela; luty 2017 r,

- 25 lecie klubu Karate Do Enso; luty 2017

- Węglokoks Cup Bieg 2 Wież; luty 2017 r,

– 17 Bieg Przełajowy na Szczecińską Gubałówkę – Szczecin; marzec 2017 r,
– II Bieg Wiosenny Barborka Toruń – Toruń; marzec 2017 r,
– 11 Mistrzostwa Taekwondo – Marklowice; kwiecień 2017 r,
– Trójbieg Gminy Szydłowo – Szydłowo; kwiecień 2017 r,
– Wielkanocna Dziesiątka – Krostoszowice; kwiecień 2017 r,
– 3 Zadyszka Dynowska - Dynów; maj 2017 r,

- I Cross Duathlon Dystans Lubomia - Nieboczowy; maj 2017 r,

- 10 Bieg Pszczyński o Puchar Carbo Asecura - Pszczyna; czerwiec 2017 r,

- Bieg Buraka - Złotniki Kujawskie; czerwiec 2017 r,

- Bieg Gołuchowski - Gołuchów, czerwiec 2017 r,

- VII Śląski Maraton Rowerowy - Mszana; czerwiec 2017 r,
– VIII Półmaraton Księżycowy – Rybnik; czerwiec 2017 r,
– Festiwal Biegowy Gminy Godów; czerwiec 2017 r,
– Bieg Tropem Brzózańskiego Wilka – Brzóza Królewska; czerwiec 2017,

– VII Półmaraton Księżycowy – Rybnik; czerwiec 2017 r,

- Bieg Buraka - Złotniki Kujawskie, czerwiec 2017 r,

- 20 lecie debiutu giełdowego KGHM - Lubin, czerwiec 2017 r,
II Mistrzostwa Ziemi Opolskiej w Nordic Walking – Głogówek; lipiec 2017 r,

- III Bieg z Gwiazdami - Wodzisław Śląski, lipiec 2017 r,
– II Bieg Nowalijkowy – Kruszwica; lipiec 2017 r,

– Bieg Tropem Brzózańskiego Wilka – Brzóza Królewska; lipiec 2017,
– Trójbieg Gminy Szydłowo – Szydłowo; sierpień 2017 r,

- II Krostoszowicki Bieg Nocny - Krostoszowice, sierpień 2017 r,

- Mistrzostwa Świata w Kolarstwie Piekarzy - Mszana, sierpień 2017 r,

- Głuchołaski Maraton Kolarski - Głuchołazy; sierpień 2017 r,
– Trójbieg Gminy Szydłowo – Szydłowo; sierpień 2017 r,

Bieg Sapiehów - Kodeń; sierpień 2017 r,

- 31 Mistrzostwa Świata Piekarzy i Cukierników - Mszana; sierpień 2017 r,
– VIII Bieg Przesiedleńczy – Syrynia; wrzesień 2017 r,

- Mistrzostwa Śląska w biegach na orientację - Rybnik; wrzesień 2017 r,

- IV Bieg szlakiem mięty i kamienia - Pinczów; wrzesień 2017 r,

– IX Ja i Maraton 2017 w Wodzisławiu Śląskim; październik 2017,
– Trójbieg Gminy Szydłowo – Szydłowo; październik 2017 r,

- Mistrzostwa Śląska w nocnych biegach na orientację - Bielsko - Biała; październik 2017 r,

- III Krostoszowickie Kilometry Niepodległości; listopad 2017 r,

- II Wieczorny Bieg Drużynowy " Pod Księżycem " - Czyżowice; listopad 2017 r,

 

Medale okolicznościowe na zamówienie

Specjalnością naszej firmy jest przede wszystkim projektowanie i produkcja medali. Współpracujemy z wieloma instytucjami, które zajmują się organizacją zawodów sportowych. Możemy pochwalić się wieloma realizacjami, które przedstawiamy w galerii poniżej. Wykonujemy także projekty okazjonalnych grawerów oraz wyrobów bitych, o dowolnej barwie i kształcie. Jesteśmy w stanie zrealizować medale na zamówienie w technice tradycyjnej oraz trójwymiarowej, o wybranym kształcie. Każdy produkt posiada w komplecie zawieszkę w dowolnym kolorze.

 

Nasza firma oferuje między innymi medale:

 

- tematyczne - z emblematem wybijanym z matrycy,
- uniwersalne - z miejscem na wklejkę lub grawer,
- sportowe – z elementem nawiązującym do danej dyscypliny sportu,
- okolicznościowe - odlewane na specjalną okazję – konkurs, festyn, itp.

Strona główna

Ceramika formierska

Medale

Ceramika artystyczna

KOWALCZYK PROJEKT


ul. Mendego 28
44-300 Wodzisław Śląski


tel. 32 415 50 36
tel. mob. 600 801 314
e-mail: biuro@kowalczykprojekt.pl

 

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek:
9.00 – 18.00
sobota: 9.00 – 14.00

Twój e-mail
Treść wiadomości
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kowalczyk projekt 2016